سال مهار تورم، رشد تولید
دوشنبه 04 تیر 1403
دانشگاه علوم پزشکی همدان
  • تاریخ انتشار : 1403/03/07 - 14:02
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 201
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

بازدید نمایندگان هیئت ممتحنه و ارزشیابی گروه مدیریت HSE از دانشکده بهداشت

دکتر میرزایی، دکتر صفری، دکتر ابراهیمی پور و دکتر اسلامی نمایندگان هیئت ممتحنه و ارزشیابی گروه مدیریت HSE وزارت بهداشت از دانشکده بهداشت بازدید نمودند.

به گزارش وب‌دا همدان به نقل از روابط عمومی دانشکده بهداشت؛ در این جلسه دکتر قربانی رییس دانشکده بهداشت، به تبیین تاریخچه، ساختار، برنامه‌ها، وضعیت آموزشی و پژوهشی، مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه، قراردادهای ارتباط با صنعت و شرکت های دانش بنیان دانشکده بهداشت پرداخت.

وی با بیان اینکه توسعه آموزشی برای دانشکده بسیار مهم و اولویت اول دانشکده است، اضافه کرد: دانشکده بهداشت توانسته است مشکلات آب استان همدان و صنعت‌هایی که با مشکل فوق سیلیس مواجه بودند را برطرف کند و رسالت اصلی دانشکده را استقرار نظام HSE در پردیس دانشگاه علوم پزشکی همدان دانست.

سپس دکتر میرزایی عضو  هیئت ممتحنه و ارزشیابی گروه مدیریت HSE وزارت بهداشت، دانشکده بهداشت را جز برجسته ترین دانشکده‌های کشور معرفی کرد.

وی هدف از این بازدید را تغییرات لازم در مورد بازنگری در رشته HSEعنوان کرد و گفت: مدیریت HSE رشته جدیدی است و به طور حتم نیازهایی در جامعه بوده است که این رشته ایجاد شده است، در طی بازدیدهای اعضا برد که در دانشگاه های کشور درحال انجام است مشکلات در حال شناسایی است و باتوجه به اینکه دانشکده بهداشت همدان سابقه طولانی در مهندسی بهداشت حرفه‌ای و محیط دارد انتظار این است که در نیاز سنجی کمک بیشتری در سرفصل هایی که مطابق با نیاز جامعه است کند.

دکتر صفری نیز با بیان اینکه دانشگاه ها و رشته ها برای حل مشکلات جامعه ایجاد شده‌اند عنوان کرد: در مواردی که نیاز به تغییر است باید مسئول باشیم و بتوانیم به جایگاه مورد نظر برسیم . برد HSEدر آینده نزدیک از اعضا بردهای مهندسی بهداشت حرفه ای و محیط و مدیریت خدمات بهداشتی و شرکت های بزرگ دعوت خواهد کرد تا با یکدیگر همکاری کنند.

دکتر ابراهیمی‌پور از اعضا هیئت ممتحنه نیز گفت: دانشکده بهداشت همدان سابقه طولانی در کشور دارد و مشخص است که انسان های بزرگ با چشم اندازهای بزرگ برای دانشکده تصمیم گرفته اند.

وی تصریح کرد: آنچه می‌تواند کمک کند رشته‌های مختلف کنار هم بنشینند و تصمیم های مفید بگیرند که رشته مدیریت HSE این وضعیت را دارد. مجموعه برد برای اولین بار فرم ها را تغییر داده و جنبه های زیادی را مورد بررسی قرار خواهد داد.

در ادامه دکتر میرزایی مدیر گروه مدیریت HSE گزارشی از سابقه گروه، اهداف، برنامه ها و وضعیت علمی و پژوهشی گروه ارائه نمود.

در پایان جلسه اساتید به تبادل نظر پرداختند و در ادامه روند بازدید اعضا هیئت ممتحنه و ارزشیابی گروه مدیریت HSE وزارت بهداشت با دانشجویان این رشته جلسه ای برگزار کردند و از امکانات و فضاهای آموزشی ،پژوهشی  و علمی دانشکده بازدید نمودند.

 

  • گروه خبری : آموزشی و پژوهشی,اخبار واحدها
  • خبرنگار :
کلمات کلیدی
شهبازی دانشکده بهداشت
خبرنگار

شهبازی دانشکده بهداشت

تصاویر

آدرس
شماره تلفن: ۰۸۱۳۱۳۱۵۰۲۵
نشانی::همدان، میدان پژوهش، خیابان شهید فهمیده، ستاد دانشگاه علوم پزشکی، طبقه ۵
 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 336
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 1321433
تعداد کاربران بر خط 0

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام