سال مهار تورم، رشد تولید
شنبه 01 اردیبهشت 1403
دانشگاه علوم پزشکی همدان
  • تاریخ انتشار : 1403/01/07 - 08:50
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 144
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بیمارستان شهید بهشتی به دستگاه رادیولوژی تمام دیجیتال پرتابل مجهز شد

رئیس مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی از تجهیز این مرکز به یک دستگاه رادیولوژی دیجیتال پرتابل خبر داد.

به گزارش وب‌دا همدان، دکتر سیامک دانشور با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات به مراجعین در ایام نوروز، این دستگاه به همراه تعدادی دیگر تجهیزات، با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال خریداری شده است.

وی افزود: این دستگاه تولید داخل بوده که توسط هیات امنای صرفه‌جویی ارزی وزارت بهداشت و با مساعدت معاونت توسعه دانشگاه خریداری شده است.

دانشور در ادامه به ویژگی مهم این دستگاه اشاره کرد و اظهار داشت: دستگاه مذکور در مکان‌های مختلف و بصورت سیار، امکان ثبت تصاویر رادیولوژی با دقت بالا را دارد که در تشخیص سریع و دقیق بیماری‌ها به پزشکان متخصص کمک بسیاری می‌کند.

رئیس بیمارستان تصریح کرد: این دستگاه به جدیدترین فناوری روز دنیا مجهز است و با هدف خدمت رسانی به بیمارانی که به هر دلیلی امکان جابه‌جایی آنها وجود ندارد، کاربرد دارد.

وی افزود: همچنین دو عدد ویلچر مکانیکی، یک عدد ونتیلاتور بزرگ سال، ۶عدد پمپ تزریق سرنگ، یک عدد ساکشن پرتابل و یک عدد الکترو کاردیوگرافی از دیگر تجهیزات خریداری شده برای مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی میباشد.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی در پایان گفت: با فعال سازی و بهره برداری از دستگاه رادیولوژی سیار و دیگر تجهیزات خریداری شده، خدمات دهی به بیماران با سرعت و سهولت بیشتری انجام خواهد شد و امیدواریم شاهد افزایش رضایتمندی بیماران باشیم.

  • گروه خبری : درمانی,اخبار واحدها
  • خبرنگار :
کلمات کلیدی
ادمین مرکز آموزشی و درمانی شهید بهشتی
خبرنگار

ادمین مرکز آموزشی و درمانی شهید بهشتی

تصاویر

آدرس
شماره تلفن: ۰۸۱۳۱۳۱۵۰۲۵
نشانی::همدان، میدان پژوهش، خیابان شهید فهمیده، ستاد دانشگاه علوم پزشکی، طبقه ۵
 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 3654
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 1085397
تعداد کاربران بر خط 4

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام