سال مهار تورم، رشد تولید
چهارشنبه 02 اسفند 1402
دانشگاه علوم پزشکی همدان
  • تاریخ انتشار : 1402/11/21 - 10:14
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 43
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

دیدار با خانواده معظم شهیدان موسوی و نوعدوست به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر

همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر دیدار با خانواده معظم و معزز شهیدان موسوی و عبدالعظیم نوعدوست با حضور دکتر شکری پور مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه دکتر بهرامی رئیس حوزه ریاست دانشگاه و مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه انجام شد.

 
به گزارش وب‌دا همدان به نقل از روابط عمومی مدیریت امور شاهد و ایثارگران دانشگاه، همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر دیدار با خانواده معظم و معزز شهیدان موسوی و عبدالعظیم نوعدوست با حضور دکتر شکری پور مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه دکتر بهرامی رئیس حوزه ریاست دانشگاه و مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار شد.
 
در این دیدار دکتر شکری پور با اشاره به جایگاه پراهمیت خانواده شهدا در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، گرامیداشت یاد شهدا و تکریم خانواده‌های آنان را از وظایف آحاد مردم و مسئولان عنوان کرد.
 
 وی همچنین افزود: وظیفه ما است که همواره از خون شهدا پاسداری کرده و خانواده آنان را تکریم نمائیم و نگذاریم یاد و نام این عزیزان والا مقام فراموش شود.
 
شهید عبدالعظیم نوعدوست از بهیاران و همکاران دانشگاه بود که بعد از تحمل سال ها رنج اسارت به درجه رفیع شهادت نائل آمد و ایشان در زمره شهدای غریب اسارت قرار دارند.
  • گروه خبری : حوزه ریاست
  • خبرنگار :
کلمات کلیدی
حامد زارعی
خبرنگار

حامد زارعی

تصاویر

آدرس
شماره تلفن: ۰۸۱۳۱۳۱۵۰۲۵
نشانی::همدان، میدان پژوهش، خیابان شهید فهمیده، ستاد دانشگاه علوم پزشکی، طبقه ۵
 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 2492
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 865017
تعداد کاربران بر خط 1

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام