سال مهار تورم، رشد تولید
یکشنبه 24 تیر 1403
دانشگاه علوم پزشکی همدان
  • تاریخ انتشار : 1403/04/10 - 13:45
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 198
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به مناسبت هفته قوه قضائیه انجام شد:

دیدار مدیر و مسئولین مرکز قلب و عروق فرشچیان با دادستان همدان

به مناسبت هفته قوه قضائیه و با هدف گسترش روابط فراسازمانی و ارتقای تعاملات با سایر ادارات و سازمان‌های استان؛ مدیر بیمارستان قلب و عروق فرشچیان به همراه برخی از مسئولین این مرکز به دیدار دادستان شهرستان همدان رفتند.

به گزارش وب‌دا همدان به نقل از روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی قلب و عروق فرشچیان، در این دیدار که در مورخه 10 تیرماه برگزار شد مهندس جمالی مدیر این مرکز ضمن تبریک هفته قوه قضائیه، یاد و خاطره شهید بهشتی و 72تن از یاران ایشان را گرامی داشت و با تقدیر از همکاری مجموعه دادستانی؛ با معرفی بیمارستان و بیان برخی دغدغه‌ها، خواستار افزایش تعامل و گسترش سطح همکاری های فی مابین شد. 

در این دیدار  نجفی دادستان همدان؛ وجود بیمارستان قلب و نگاه تخصصی این مرکز را مایه قوت قلب استان دانست و با تقدیر از زحمات تمامی کادر درمان، در قیاسی به وجه اشتراک دادسرا و اورژانس پرداخت و اشتغال در هر دو مکان را بسیار پر مخاطره و پر استرس دانست.

وی در قسمت دیگری از صحبت های خود امنیت و سلامت را دو نعمت ناشناخته‌ای خواند که فقدان آن موجب مستاصل  شدن فرد می‌شود و این در حالی است که در سایر مواقع، شاید ارزش واقعی آن درک نمی‌شود.

 براتی معاون دادستان در امور سرپرستی نیز، با اشاره به این نکته که جمهوری اسلامی مسئول می خواهد و نه رئیس؛ با گلایه از عدم انجام به موقع برخی دستورات قضائی توسط برخی ارگان‌ها و سازمان‌ها از تلاش جهت رفع مشکلات حقوقی و قضائی بیمارستان، که توسط مسئولین حاضر در جلسه مطرح شد خبر داد. 

 

  • گروه خبری : درمانی,اخبار واحدها
  • خبرنگار :
کلمات کلیدی
زهرا خوش قیام
خبرنگار

زهرا خوش قیام

تصاویر

آدرس
شماره تلفن: ۰۸۱۳۱۳۱۵۰۲۵
نشانی::همدان، میدان پژوهش، خیابان شهید فهمیده، ستاد دانشگاه علوم پزشکی، طبقه ۵
 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 1964
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 1406586
تعداد کاربران بر خط 2

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام