سال مهار تورم، رشد تولید
یکشنبه 02 اردیبهشت 1403
دانشگاه علوم پزشکی همدان
  • تاریخ انتشار : 1403/01/07 - 09:29
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 222
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
توسط معاونت آموزشی دانشگاه انجام شد:

پایش خدمات‌رسانی کادر آموزشی مرکز آموزشی درمانی فاطمیه

معاون آموزشی و مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه درششمین روز از ایام نوروز از بخش‌های مختلف آموزشی مرکز آموزشی درمانی فاطمیه بازدید کردند.

به گزارش وب‌دا همدان به نقل از روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه، در راستای بازدید های میدانی دکتر ممتاز و دکتر حسینی از مراکز آموزشی و درمانی در ششمین روز از نوروز با حضور در مرکز آموزشی درمانی فاطمیه ضمن تبریک سال نو و تقارن آن با بهار قرآن از بخش‌های مختلف آن از جمله اورژانس، بخش های بستری و نوزادان بازدید و از نزدیک در جریان خدمات آموزشی و حضور منظم اعضای هیات علمی، رزیدنتها و اینترنها در شیفتهای موظفی این مرکز قرار گرفتند و کادر آموزشی حاضر نیز گزارشی از تعداد بیماران، پاویونها ، تغذیه ماه مبارک رمضان( سحر و افطار) و مشکلات را ارایه دادند.

دکتر ممتاز در این بازدید ضمن قدردانی از حضور کادر آموزشی، در غیاب اینترنها و جابجایی در شیفتهای موظفی بر حضور منظم آنها تاکید کرد و افزود: فراگیران که در ایام نوروز در شیفتهای خود غیبت دارند بر اساس قوانین آموزشی با آنها برخورد خواهد شد.

مترون این مرکز نیز در این بازدید گزارش کاملی از حضور کادر آموزشی در شیفتهای موظفی و همچنین نحوه شیفت بندی و مشکلات موجود ارائه داد.

در ادامه دکتر ممتاز و دکتر بهمن زاده دبیر اعتبار بخشی دانشگاه از فضاهای فیزیکی مورد نیاز که از الزامات اعتبار بخشی مراکز آموزشی و درمانی است بازدید کردند.

  • گروه خبری : آموزشی و پژوهشی,اخبار واحدها
  • خبرنگار :
کلمات کلیدی
واحد خبر معاونت آموزشی  
خبرنگار

واحد خبر معاونت آموزشی  

تصاویر

آدرس
شماره تلفن: ۰۸۱۳۱۳۱۵۰۲۵
نشانی::همدان، میدان پژوهش، خیابان شهید فهمیده، ستاد دانشگاه علوم پزشکی، طبقه ۵
 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 51
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 1085607
تعداد کاربران بر خط 3

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام