سال مهار تورم، رشد تولید
یکشنبه 24 تیر 1403
دانشگاه علوم پزشکی همدان
  • تاریخ انتشار : 1403/04/14 - 09:06
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 329
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

اولین «کافه تجربه» دانشگاه در خانه مدیران سلامت برگزار شد

اولین جلسه از مجموعه جلسات «کافه تجربه» در خانه مدیران سلامت دانشگاه علوم پزشکی همدان با حضور جمعی از مدیران این مجموعه برگزار شد.

به گزارش وب‌دا همدان به نقل از روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، این جلسه، نقطه شروعی برای توانمندسازی و آموزش مدیران در حوزه مدیریت مراقبت‌های سلامت در استان است. 

مزایای آموزش مدیران در کافه تجربه: 

«کافه تجربه» جلسه ای معمولی نیست؛ بلکه فضایی پویا و پرجنب‌وجوش برای یادگیری، تبادل دانش و تجربه و همکاری بین مدیران در سطوح مختلف است.

کافه تجربه با هدف ایجاد جمعی فعال از مدیران، به اشتراک‌گذاری تجربیات ارزشمند و بازتعریف چگونگی مدیریت در دنیای پرچالش امروز سازمان ها به وجود آمده است. 

کافه تجربه مکانی است که هر داستان موفقیت و هر چالش سخت، به درسی گران‌بها برای همه تبدیل می‌شود. • در راستای مفاهیم روزآمد مدیریت دانش، یادگیری سازمانی، سازمان¬های یادگیرنده، و مدیریت مبتنی بر تجربه، «کافه تجربه» بستری فراهم می‌کند تا مدیران نه تنها از جلسات آموزشی رسمی، بلکه از تعاملات روزمره و تجربیات عملی هم بیاموزند.

این فضا، جایی است که هر تجربه کوچک و بزرگی، به دانش جمعی افزوده می‌شود و یادگیری مداوم را تشویق می‌کند.

با گردهم‌آوری مدیران از بخش‌ها و حوزه‌های تخصصی مختلف، «کافه تجربه» فرصت‌های بی‌نظیری برای تبادل ایده‌ها و همکاری در حل مسائل پیچیده فراهم می‌کند. • این هم‌افزایی، به خلق راه‌حل‌های نوآورانه و عملی منجر خواهد شد. • در «کافه تجربه»، مدیران با به اشتراک‌گذاری تجربیات واقعی و دیدگاه‌های متنوع، به دیگران الهام می‌بخشند تا با تفکر خلاقانه و نوآورانه، به حل مسائل بپردازند.

این تبادل دانش، منجر به کشف روش‌های جدید و مؤثر برای مواجهه با چالش‌ها خواهد شد. نگاهی به اولین کافه تجربه: اولین جلسه «کافه تجربه» با حضور گرم و پرانرژی جمعی از معاونین، روسای شبکه¬ها، مدیران ستادی، مدیران بیمارستان¬ها، و اعضای هیات علمی آغاز شد که در این جلسه، شرکت‌کنندگان تجربیات خود را در موضوع ارائه شده توسط یکی از مدیران در رابطه با تعارض سازمانی به اشتراک گذاشتند، چالش‌ها و موفقیت‌هایشان را با دیگران درمیان گذاشتند و از دیدگاه‌های متنوع بهره‌مند شدند.

به همه مدیران علاقه‌مند اعلام می‌کنیم که «کافه تجربه» با برنامه‌های متنوع و جذاب در جلسات آینده، آماده استقبال از شماست. هر جلسه، فرصتی است برای یادگیری، رشد و نوآوری. ما با هم، آینده مدیریت مراقبت‌های سلامت را به شکلی نوین و تحول‌آفرین خواهیم ساخت.

پس از هم‌اکنون آماده باشید و خود را برای شرکت در جلسات بعدی «کافه تجربه» آماده کنید. این آغاز، نویدبخش آینده ای درخشان و پرامید و با حضور مدیران توانمند و اثرگذاری چون شما در آینده است.

 

  • گروه خبری : توسعه و رفاهی,اخبار واحدها
  • خبرنگار :
کلمات کلیدی
حمیدرضا زارعی
خبرنگار

حمیدرضا زارعی

تصاویر

آدرس
شماره تلفن: ۰۸۱۳۱۳۱۵۰۲۵
نشانی::همدان، میدان پژوهش، خیابان شهید فهمیده، ستاد دانشگاه علوم پزشکی، طبقه ۵
 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 2177
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 1406799
تعداد کاربران بر خط 5

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام