تـولــید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
+
اندازه قلم
-
رنگ
دانشگاه علوم پزشکی همدان
بازدید استاندار همدان از مجتمع آموزشی درمانی بعثت
 استاندار همدان به همراه مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی و تنی چند از مدیران استانداری از مجتمع آموزشی درمانی بعثت بازدید کرد.
 
به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، دکتر علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان با همراهی دکتر مصطفی مرادی مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی در جریان این بازدید سرزده که با هدف بررسی چگونگی خدمات‌رسانی مراکز درمانی به شهروندان استان انجام شد، ضمن پایش روند ارائه خدمات بخش‌های مختلف این بیمارستان؛ مسائل و مشکلات کادر درمان، بیماران و همراهان را مورد بررسی قرار دادند. 
دکتر علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان، با تأسی از سیاست‌های دولت سیزدهم مبنی بر بازدید سرزده از بازار و نهادهای و دستگاه‌های اجرایی استان در راستای تکریم‌ و خدمات رسانی به مردم، با همراهی برخی از مدیران مربوطه، هر هفته بازدیدهای خود را به صورت سرزده انجام می‌دهد، که در تداوم این برنامه، شب گذشته از بیمارستان بعثت بازدید و از نزدیک با کارکنان و مراجعه‌کنندگان این بیمارستان دیدار و گفت‌وگو کرد.
دکتر طهماسبی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: مسئولان استان تلاش دارند در قالب این بازدیدها بیشتر به مسائل آگاه شوند و فضای هم افزایی در ارتقای سطح کیفی و کمّی ارائه خدمات ایجاد شود. 
 
 
تاریخ:
1400/10/22
ساعت:
08:10
تعداد بازدید:
740
منبع:

  • 2_0
  • 1_0
  • 3_0
  • 1_0

امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal