سال مهار تورم، رشد تولید
شنبه 01 اردیبهشت 1403
دانشگاه علوم پزشکی همدان
  • تاریخ انتشار : 1402/12/26 - 15:13
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 157
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان خبر داد:

سامانه تلفنی ۳۱۳۶ راهنمای مردم و مسافران در حوزه بهداشت، درمان و دارو

رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان از راه‌اندازی سامانه تلفنی ۳۱۳۶ به منظور خدمت رسانی بهداشتی، درمانی و دارویی در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش وب‌دا همدان، دکتر مجذوبی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه مردم استان همدان و مسافران نوروزی با تماس با سامانه ۳۱۳۶ می‌توانند از خدمات حوزه بهداشت و درمان در استان مطلع شوند گفت:  نحوه فعالیت بیمارستانهای تحت پوشش دانشگاه، درمانگاههای دندانپزشکی فعال، برنامه کشیک نوروزی مراکز خدمات جامع سلامت استان همدان در این سامانه دیده شده است. 
 
وی افزود: اطلاعات ایستگاه‌های سلامت در نوروز، پایگاههای فعال نمونه گیری و غربالگری نوزادان، داروخانه های شبانه روزی فعال و مراکز درمان و پیشگیری از حیوان گزیدگی آزمایشگاه های تشخیص طبی و .... از دیگر بخش‌هایی است که در این سامانه قابل دسترسی می‌باشد. 
 
دکتر مجذوبی تصریح کرد: مردم استان همدان و مسافران نوروزی همچنین در صورت مواجهه با موارد تخلف بهداشتی درمانی موضوع را اطلاع رسانی می کنند و  تماس گیرندگان توسط کارشناسان راهنمایی خواهند شد.
 
وی با بیان اینکه این سامانه در دومین سال پیاپی در ایام نوروز جهت دسترسی بهتر مردم به خدمات حوزه بهداشت و درمان راه‌اندازی شده است عنوان کرد: امیدوار هستیم با راه‌اندازی این سامانه، دسترسی مردم به خدمات سلامت تسهیل شود و نوروز شاداب و پرنشاطی برای همه مردم استان و مسافران نوروزی فراهم شود.

جهت دریافت فایل راهنمای کتابچه نوروزی دانشگاه علوم پزشکی همدان کلیک کنید
  • گروه خبری : حوزه ریاست,اخبار واحدها
  • خبرنگار :
کلمات کلیدی
سردبیر  خبر
خبرنگار

سردبیر خبر

آدرس
شماره تلفن: ۰۸۱۳۱۳۱۵۰۲۵
نشانی::همدان، میدان پژوهش، خیابان شهید فهمیده، ستاد دانشگاه علوم پزشکی، طبقه ۵
 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 3502
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 1085245
تعداد کاربران بر خط 3

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام