سال مهار تورم، رشد تولید
شنبه 01 اردیبهشت 1403
دانشگاه علوم پزشکی همدان
  • تاریخ انتشار : 1403/01/14 - 10:52
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 195
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

بازدید سرزده معاون درمان دانشگاه از بیمارستان علیمرادیان نهاوند

دکتر سلیمی معاون درمان دانشگاه به همراه دکتر کیانی مدیر نظارت و اعتباربخشی، قلیچ‌خانی مسئول امور مامایی و فتاحی مسئول توزیع نیروهای تخصصی معاونت درمان از مرکز درمانی علیمرادیان نهاوند بازدید کردند.

به گزارش وب‌دا همدان به نقل از روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه، دکتر سلیمی و تیم همراه در این بازدید ضمن عرض تبریک سال جدید به همکاران، نحوه ارائه خدمات درمانی به بیماران در بخش‌های مختلف را مورد ارزیابی قرار دادند.
طی این سرکشی و ارزیابی، از بخش‌های اورژانس سرپایی و بستری و پزشک اورژانس، بلوک زایمان، اطاق عمل، مراقبت‌های ویژه و بخش نوزادان بازدید بعمل آمد و در انتها چالش‌ها و موانع موجود در مرکز درمانی علیمرادیان نهاوند در ارتقای شاخص‌های مرتبط با بخش‌های اورژانس، اطاق عمل،  بلوک زایمان و سرویس‌های تخصصی مورد بررسی قرار گرفت و به مشکلات ذکر شده توسط مراجعین و تیم درمانی توسط معاون محترم درمان پاسخ داده شد.
در ادامه با توجه به حضور خانم علیمرادیان خیّر و عضو هیئت امنای بیمارستان مرکز درمانی علیمرادیان نهاوند و خانواده ایشان و جمعی از مراجعین، دکتر سلیمی و تیم همراه در برنامه درختکاری آن مرکز حضور یافتند.
  • گروه خبری : درمانی,اخبار واحدها
  • خبرنگار :
کلمات کلیدی
ادمین معاونت درمان
خبرنگار

ادمین معاونت درمان

تصاویر

آدرس
شماره تلفن: ۰۸۱۳۱۳۱۵۰۲۵
نشانی::همدان، میدان پژوهش، خیابان شهید فهمیده، ستاد دانشگاه علوم پزشکی، طبقه ۵
 
نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 3729
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 1085472
تعداد کاربران بر خط 9

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام